ZOBACZ OFERTY
WYNAJMU MIESZKAŃ
W BYDGOSZCZY

W H4U klient robi przede wszystkim trzy rzeczy:

Ogląda oferty
Wybiera idealną
Wynajmuje od ręki

Resztą zajmujemy się my albo wyręczamy klienta tak, jak to tylko możliwe. Przykład? Sami podpisujemy umowy z dostawcami mediów. Wszystko jest załatwione dla Ciebie i za Ciebie. To naprawdę jest tak proste, i właśnie dlatego H4U jest tak dobrym wyborem.

Formalności są zredukowane do minimum: przed umową poprosimy Cię o potwierdzenie dochodów (zaświadczenie od pracodawcy lub wyciąg z konta). Od pierwszego dnia wynajmu wszystkie dokumenty i informacje znajdziesz na swoim koncie najemcy.

Jeśli szukasz pokoju lub mieszkania w Bydgoszczy, na krótko na dłużej czy nawet na całe życie, bardzo możliwe, że właśnie je znalazłeś.

Oferty wynajmu mieszkań – Bydgoszcz

Naszym klientom udostępniamy wiele mieszkań o różnym metrażu i charakterze, dlatego bardzo łatwo wybierzesz lokal dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz wynająć z nami ustawną kawalerkę, niewielkie mieszkanie idealne dla pary lub większe lokale, również dla rodzin. Nasza oferta to także pokoje na wynajem dla studentów. Wszystkie lokale, które udostępniamy klientom, wcześniej starannie weryfikujemy. Dzięki zdjęciom, dokładnemu opisowi i możliwościom sprawnego kontaktu, wynajęcie mieszkania z nami jest bardzo proste. Możesz liczyć na jasne, czytelne zasady i ograniczenie formalności do minimum.

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z krótkiego formularza na stronie www, a my zajmiemy się Twoją sprawą najszybciej jak to możliwe.

Oferty wynajmu mieszkań w Bydgoszczy i okolicach

Bardzo dobrze znamy rynek nieruchomości w Bydgoszczy i okolicach, dlatego pomożemy Ci znaleźć wymarzone mieszkanie bardzo szybko. Daj nam znać również wtedy, gdy poszukujesz niestandardowego lokalu lub preferujesz indywidualne warunki wynajmu. Duże doświadczenie we współpracy z najemcami i wynajmującymi pozwala nam zaoferować dobrze dopasowane rozwiązania szybko, z satysfakcją dla obu stron. 

Jeśli nie chcesz tracić czasu na przeglądanie przypadkowych ofert, żmudne formalności i negocjacje, napisz do nas i skorzystaj z możliwości, jakie daje nowoczesna formuła wynajmu mieszkań w Bydgoszczy. Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Oferty wynajmu mieszkań w Bydgoszczy:

War14
Parking

Miejsca parkingowe przy ul. Warmińskiego 15

Posiadamy miejsca parkingowe znajdujące się w centrum Bydgoszczy przy ul. Warmińskiego 14. 

Czynsz najmu 250 zł. 

Jest to oferta prywatna. Wynajmując nie płacisz prowizji! 

Dostępność oferty ograniczona.

250 zł/m-c
W13-13A
parking

Miejsce parkingowe ul. Warszawska 13-13A

Posiadamy do wynajęcia miejsca parkingowe przy ul. Warszawskiej 13-13A. 

Czynsz najmu 250 zł

250 zł/m-c
Jac28
Parking

Miejsce parkingowe przy ul. Jackowskiego 28

Posiadamy do wynajęcia miejsca parkingowe usytuowane przy ul. Jackowskiego 28. 

Czynsz najmu 250 zł.

250 zł/m-c
Ch15/107
kawalerka

Kawalerka z balkonem w Centrum Miasta!

Do wynajęcia kawalerka z balkonem! Mieszkanie o powierzchni ok. 18 m2 mieści się samym centrum Bydgoszczy w kamienicy na parterze przy ul. Chrobrego 15. Lokal jest wyposażony i gotowy do zamieszkania od zaraz! 

Mieszkanie składa się z: pokoju z pełnym umeblowaniem, kuchni w formie aneksu, łazienki z prysznicem, balkonu. 

Opłaty: Cena najmu: 990 zł. Opłaty do wspólnoty: 200 zł. Dodatkowo płatne (prąd, woda, ogrzewanie) według zużycia. Wymagana jest kaucja. 

Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentacje mieszkania. Również chętnie odpowiemy na wszystkie pytania pod numerem: 5O7 3O1 3O1. Home4u.

18m2 zł/m-c
Pom60
Parking

Miejsce parkingowe ul. Pomorska 60

Posiadamy do wynajęcia miejsca parkingowe znajdujące się w centrum Bydgoszczy przy ul. Pomorskiej 60.

Czynsz najmu 250 zł. Jest to oferta prywatna. Wynajmując nie płacisz prowizji!

Dostępność oferty ograniczona.

250 zł/m-c
W13/54
kawalerka

Kawalerka w centrum miasta!

Do wynajęcia!
Kawalerka po remoncie w centrum Bydgoszczy! Lokal mieści się na trzecim piętrze przy ul. Warszawskiej 13. Mieszkanie jest wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz! Dla osób pracujących, studentów lub firm. 

Mieszkanie składa się z: pokoju z pełnym umeblowaniem, kuchni w formie aneksu, łazienki z prysznicem. Powierzchnia lokalu: ok 17 m2.

Opłaty: cena najmu: 990 zł, opłaty do wspólnoty: 192 zł, dodatkowo płatne: prąd, woda, ogrzewanie-miejskie według zużycia. Wymagana kaucja.

Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentacje mieszkania. Również chętnie odpowiemy na wszystkie pytania pod numerem: 5O7 3O1 3O1. Home4u.

990 zł/m-c
ch15/208
kawalerka

Kawalerka po remoncie w centrum Bydgoszczy!

Do wynajęcia! Dla studentów, osób pracujących, lub firm. Kawalerka po remoncie w centrum Bydgoszczy. Lokal znajduje się przy ul. Chrobrego 15.
Jest to oferta prywatna. Wynajmując nie płacisz prowizji!

Mieszkanie składa się z: pokoju z pełnym umeblowaniem, kuchni w formie aneksu, łazienki z prysznicem, powierzchnia lokalu: ok 15.5 m2.


Opłaty: cena najmu: 1090 zł, opłaty do wspólnoty: 170 zł, dodatkowo płatne: prąd, woda, ogrzewanie-gazowe według zużycia, wymagana kaucja. Dla mieszkańców internet Wifi gratis!

Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentacje mieszkania.
Również chętnie odpowiemy na wszystkie pytania pod numerem: 5O7 3O1 3O1.
Home4u.


 

1090 zł/m-c
ch15/203
kawalerka

Kawalerka przy ulicy Chrobrego 15!

Do wynajęcia!
Mieszkanie o powierzchni ok. 20 m2 mieści się w samym centrum Bydgoszczy w kamienicy na 1 piętrze przy ul. Chrobrego 15.
Jest to oferta prywatna. Wynajmując nie płacisz prowizji! Dla mieszkańców internet Wi-Fi gratis!

Mieszkanie składa się z: pokoju z pełnym umeblowaniem, kuchni w formie aneksu, łazienki z prysznicem.

Opłaty: cena najmu: 1190 zł, opłaty do wspólnoty: 221 zł, dodatkowo płatne (prąd, woda, ogrzewanie) według zużycia. Wymagana kaucja.

Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentacje mieszkania.
Również chętnie odpowiemy na wszystkie pytania pod numerem:5O7 3O1 3O1.

1190 zł/m-c
W13/50
kawalerka

Kawalerka w centrum, ul. Warszawska 13!

Do wynajęcia! Kawalerka po remoncie w centrum Bydgoszczy! Lokal znajduje się przy ul. Warszawskiej 13. Jest wyposażony i gotowy do zamieszkania od zaraz. Dla studentów, osób pracujących, lub firm.

Mieszkanie składa się z: pokoju z pełnym umeblowaniem, kuchni w formie aneksu, łazienki z prysznicem. Powierzchnia lokalu: ok 19 m2.
 

Opłaty: cena najmu: 1090 zł, opłaty do wspólnoty: 207 zł, dodatkowo płatne: prąd, woda, ogrzewanie-miejskie według zużycia. Wymagana kaucja.
 

Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentacje mieszkania. Również chętnie odpowiemy na wszystkie pytania pod numerem: 5O7 3O1 3O1. Home4u.

1090 zł/m-c
Krj4
Pokój

Pokój w centrum Bydgoszczy

Na wynajem! Pokój dla studentów i osób pracujących w mieszkaniu przy ul. Królowej Jadwigi 4 w Bydgoszczy.
Pokój jest wyposażony, gotowy do zamieszkania. W mieszkaniu znajduje się wspólna kuchnia oraz łazienki z prysznicem i pralką.
Internet WiFi w mieszkaniu jest udostępniony dla lokatorów GRATIS - nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Opłaty: czynsz najmu: 400 zł, opłaty do wspólnoty ok. 121 zł, opłaty za media rozliczane według zużycia (woda, prąd, ogrzewanie), wymagana kaucja.

Warunki:
W naszych mieszkaniach zamieszkują studenci i osoby pracujące, cenimy sobie spokojnych i uczciwych lokatorów. Akceptujemy jedynie osoby zdolne do opłacania mieszkania w terminie. Posiadamy więcej ofert mieszkań na wynajem. Oferty są dostępne na naszej stronie internetowej:
www.h4u.pl
Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentacje mieszkania. 5O7 3O1 3O1.

400 zł/m-c