Notice: Funkcja register_block_script_handle została wywołana nieprawidłowo. Nie odnaleziono dołączanego pliku dla "editorScript" zdefiniowanego w bloku "contact-form-7/contact-form-selector". Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 5.5.0.) in /home/rimb/domains/h4u.pl/website/public/wp-includes/functions.php on line 5835
Aktualna oferta - Home For You - bezpośredni wynajem mieszkań Bydgoszcz


ZOBACZ OFERTY
WYNAJMU MIESZKAŃ
W BYDGOSZCZY

W H4U klient robi przede wszystkim trzy rzeczy:

Ogląda oferty
Wybiera idealną
Wynajmuje od ręki

Resztą zajmujemy się my albo wyręczamy klienta tak, jak to tylko możliwe. Przykład? Sami podpisujemy umowy z dostawcami mediów. Wszystko jest załatwione dla Ciebie i za Ciebie. To naprawdę jest tak proste, i właśnie dlatego H4U jest tak dobrym wyborem.

Formalności są zredukowane do minimum: przed umową poprosimy Cię o potwierdzenie dochodów (zaświadczenie od pracodawcy lub wyciąg z konta). Od pierwszego dnia wynajmu wszystkie dokumenty i informacje znajdziesz na swoim koncie najemcy.

Jeśli szukasz pokoju lub mieszkania w Bydgoszczy, na krótko na dłużej czy nawet na całe życie, bardzo możliwe, że właśnie je znalazłeś.

Oferty wynajmu mieszkań – Bydgoszcz

Naszym klientom udostępniamy wiele mieszkań o różnym metrażu i charakterze, dlatego bardzo łatwo wybierzesz lokal dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz wynająć z nami ustawną kawalerkę, niewielkie mieszkanie idealne dla pary lub większe lokale, również dla rodzin. Nasza oferta to także pokoje na wynajem dla studentów. Wszystkie lokale, które udostępniamy klientom, wcześniej starannie weryfikujemy. Dzięki zdjęciom, dokładnemu opisowi i możliwościom sprawnego kontaktu, wynajęcie mieszkania z nami jest bardzo proste. Możesz liczyć na jasne, czytelne zasady i ograniczenie formalności do minimum.

Zadzwoń do nas lub skorzystaj z krótkiego formularza na stronie www, a my zajmiemy się Twoją sprawą najszybciej jak to możliwe.

Oferty wynajmu mieszkań w Bydgoszczy i okolicach

Bardzo dobrze znamy rynek nieruchomości w Bydgoszczy i okolicach, dlatego pomożemy Ci znaleźć wymarzone mieszkanie bardzo szybko. Daj nam znać również wtedy, gdy poszukujesz niestandardowego lokalu lub preferujesz indywidualne warunki wynajmu. Duże doświadczenie we współpracy z najemcami i wynajmującymi pozwala nam zaoferować dobrze dopasowane rozwiązania szybko, z satysfakcją dla obu stron. 

Jeśli nie chcesz tracić czasu na przeglądanie przypadkowych ofert, żmudne formalności i negocjacje, napisz do nas i skorzystaj z możliwości, jakie daje nowoczesna formuła wynajmu mieszkań w Bydgoszczy. Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Oferty wynajmu mieszkań w Bydgoszczy:

Pom60
Parking

Miejsce parkingowe ul. Pomorska 60

Posiadamy do wynajęcia miejsca parkingowe znajdujące się w centrum Bydgoszczy przy ul. Pomorskiej 60. Czynsz najmu 250 zł. Jest to oferta prywatna. Wynajmując nie płacisz prowizji! Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC. Dostępność oferty ograniczona.
250 zł/m-c
Ch15/202
Kawalerka

Kawalerka w centrum Bydgoszczy przy ul Chrobrego 15!

Do wynajęcia kawalerka w centrum! Mieszkanie znajduje się w samym centrum Bydgoszczy przy ul. Chrobrego 15. Powierzchnia lokalu to ok 25 m2. Mieszkanie składa się z pokoju z pełnym umeblowaniem, kuchni w formie aneksu, łazienki z prysznicem. Wymagana kaucja. Jest to oferta prywatna. Wynajmując nie płacisz prowizji! Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC. Dostępność oferty ograniczona.
1290 zł/m-c
War14
Parking

Miejsca parkingowe przy ul. Warmińskiego 15

Posiadamy miejsca parkingowe znajdujące się w centrum Bydgoszczy przy ul. Warmińskiego 14. Czynsz najmu 250 zł. Jest to oferta prywatna. Wynajmując nie płacisz prowizji! Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC. Dostępność oferty ograniczona.
250 zł/m-c
Ł36/110
Kawalerka

Kawalerka z osobną kuchnią

Do wynajęcia kawalerka z osobną kuchnią! Mieszkanie znajduje się w samym centrum Bydgoszczy przy ul. Łokietka 36. Powierzchnia lokalu to ok 25 m2. Mieszkanie składa się z pokoju z pełnym umeblowaniem, osobnej kuchnii, łazienki z prysznicem. Wymagamy jest kaucja. Jest to oferta prywatna. Wynajmując nie płacisz prowizji! Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC. Dostępność oferty ograniczona.
1390 zł/m-c
W13-15/4
Kawalerka

Kawalerka 20 m2 po remoncie w centrum Bydgoszczy!

Do wynajęcia kawalerka, która będzie dostępna od 1 października! Mieszkanie znajduje się w samym centrum Bydgoszczy przy ul. Warszawskiej 13-13a. Lokal jest po generalnym remoncie, w pełni wyposażony! Dla studentów, osób pracujących i firm! Mieszkanie składa się z: pokoju z pełnym umeblowaniem, kuchni w formie aneksu,łazienki z prysznicem. Opłaty: cena najmu: 1390 zł, czynsz: 150 zł, dodatkowo płatne (prąd, woda, ogrzewanie-miejskie) według zużycia.- wymagana jest kaucja.
1390 zł/m-c
W13-15/85
Kawalerka

Kawalerka po remoncie w centrum miasta

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w samym centrum Bydgoszczy przy ul. Warszawskiej 13-13a. Lokal jest po generalnym remoncie, w pełni wyposażony! Dla studentów, osób pracujących i firm! Mieszkanie składa się z: pokoju z pełnym umeblowaniem, kuchni w formie aneksu,łazienki z prysznicem. Opłaty: cena najmu: 1199 zł, czynsz: 150 zł, dodatkowo płatne (prąd, woda, ogrzewanie-miejskie) według zużycia.- wymagana jest kaucja .
1199 zł/m-c
Ł38/202
Kawalerka

Kawalerka z osobną kuchnią w centrum!

Posiadamy do wynajęcia kawalerkę w samym centrum Bydgoszczy przy ul. Łokietka 38. Mieszkanie w kamienicy przy rzece Brdzie. Lokal składa się z jednego pokoju,oddzielnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie jest jasne i bardzo ciepłe, z widokiem na rzekę oraz ogródek.
1500 zł/m-c
Ch15/107
kawalerka

Kawalerka z balkonem w Centrum Miasta!

Do wynajęcia kawalerka z balkonem! Mieszkanie o powierzchni ok. 18 m2 mieści się samym centrum Bydgoszczy w kamienicy na parterze przy ul. Chrobrego 15. Lokal jest po remoncie i w pełni wyposażony! Mieszkanie składa się z: pokoju z pełnym umeblowaniem, kuchni w formie aneksu, łazienki z prysznicem, balkonu. Opłaty: Cena najmu: 1199 zł. Opłaty do wspólnoty: 200 zł. Dodatkowo płatne (prąd, woda, ogrzewanie-gazowe) według zużycia. Wymagana jest kaucja. Jest to oferta prywatna. Wynajmując nie płacisz prowizji!
1199 zł/m-c
W13-13A
parking

Miejsce parkingowe ul. Warszawska 13-13A

Posiadamy do wynajęcia miejsca parkingowe przy ul. Warszawskiej 13-13A. Czynsz najmu 250 zł
250 zł/m-c
Jac28
Parking

Miejsce parkingowe przy ul. Jackowskiego 28

Posiadamy do wynajęcia miejsca parkingowe usytuowane przy ul. Jackowskiego 28. Czynsz najmu 250 zł.
250 zł/m-c
Krj4/404
Pokój

Pokój w centrum miasta

Pokój dla studentów i osób pracujących w mieszkaniu przy ul. Królowej Jadwigi w Bydgoszczy. Pokój jest wyposażony, gotowy do zamieszkania. W mieszkaniu znajduje się wspólna kuchnia oraz łazienki z prysznicem i pralką. Internet WiFi w mieszkaniu jest udostępniony dla lokatorów GRATIS - nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.
500 zł/m-c
Ch15/405
Kawalerka

Kawalerka w centrum - ul. Chrobrego 15

Do wynajęcia! Mieszkanie o powierzchni ok. 24 m2 mieści się samym centrum Bydgoszczy w kamienicy na parterze przy ul. Chrobrego 15. Lokal jest wyposażony w meble widoczne na zdjęciach. Mieszkanie składa się z: pokoju z pełnym umeblowaniem, kuchni w formie aneksu, łazienki z prysznicem. Opłaty: cena najmu: 1390 zł, opłaty do wspólnoty: 260 zł, dodatkowo płatne (prąd, woda, ogrzewanie-gazowe) według zużycia, wymagana jest kaucja. Jest to oferta prywatna. Wynajmując nie płacisz prowizji! Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC. Dostępność oferty ograniczona.
1390 zł/m-c
KRJ4
Kawalerka

Kawalerka w centrum przy ul. Królowej Jadwigi 4

Mieszkanie na wynajem w centrum Bydgoszczy! Kawalerka zlokalizowana jest przy ulicy Królowej Jadwigi 4, blisko centrum, dworca pkp oraz węzłów komunikacji miejskiej. Niedaleko znajduje się market, siłownia, park, targ, teatr oraz filharmonia.Szybki Internet 180 Mbps GRATIS.Mieszkanie składa się z:- pokoju z pełnym umeblowaniem,- kuchni w formie aneksu,- łazienki z prysznicem.Opłaty;-najem: 1390 zł-opłaty do wspólnoty: 303 zł-dodatkowo płatne: prąd, woda, ogrzewanie(gazowe) wg zużycia.-wymagana jest kaucja .
1390 zł/m-c