ZOBACZ OFERTY,
WYBIERZ IDEALNĄ,
WYNAJMIJ OD RĘKI

W H4U klient robi przede wszystkim trzy rzeczy:

Ogląda oferty
Wybiera idealną
Wynajmuje od ręki

Resztą zajmujemy się my albo wyręczamy klienta tak, jak to tylko możliwe. Przykład? Sami podpisujemy umowy z dostawcami mediów. Wszystko jest załatwione dla Ciebie i za Ciebie. To naprawdę jest tak proste, i właśnie dlatego H4U jest tak dobrym wyborem.

Formalności są zredukowane do minimum: przed umową poprosimy Cię o potwierdzenie dochodów (zaświadczenie od pracodawcy lub wyciąg z konta). Od pierwszego dnia wynajmu wszystkie dokumenty i informacje znajdziesz na swoim koncie najemcy.

Jeśli szukasz pokoju lub mieszkania w Bydgoszczy, na krótko na dłużej czy nawet na całe życie, bardzo możliwe, że właśnie je znalazłeś.

Czas na punkt pierwszy. Zobacz oferty:

W13-15/4
Kawalerka

Lokal w Centrum Bydgoszczy

Mieszkanie zlokalizowane w centrum Bydgoszczy, blisko dworca głównego. Kawalerka po całkowitym remoncie. Bądź pierwszym najemcą!
1250 zł/m-c
W13-15/85
Kawalerka

Kawalerka po remoncie w centrum miasta

Posiadamy do wynajęcia kawalerkę w samym centrum Bydgoszczy przy ul. Warszawskiej 13-15. Mieszkanie po całkowitym remoncie od zera, składa się z pokoju z pełnym umeblowaniem, kuchni w formie aneksu oraz łazienki z prysznicem. Ogrzewanie miejskie.
1250 zł/m-c
Krj4/404
Pokój

Pokój do wynajęcia

Pokój dla studentów i osób pracujących w mieszkaniu przy ul. Królowej Jadwigi w Bydgoszczy. Pokój jest wyposażony, gotowy do zamieszkania. W mieszkaniu znajduje się wspólna kuchnia oraz łazienki z prysznicem i pralką. Internet WiFi w mieszkaniu jest udostępniony dla lokatorów GRATIS - nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.
500 zł/m-c
Ł36/101
Kawalerka

Kawalerka przy Brdzie

Mieszkanie w budynku przy rzece Brda- cicha i spokojna okolica a zarazem w centrum miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku przy ul. Łokietka 36. Mieszkanie jest jasne i bardzo ciepłe - ogrzewanie miejskie a. W samym mieszkaniu znajduje się pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka z prysznicem.
1090 zł/m-c